×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wszystkie wiadomości


13 godzin, 33 minuty temu
Hotel Amari Don Mueang Aiport
Hotel Amari Don Mueang położony jest dokładnie naprzeciw drugiego lotniska Bangkoku, z którego operują przede wszystkim tanie linie. Posiada nawet nadziemne połączenie z terminalem przylotowym. Nie jest tani, ale oferuje świetne warunki zakwaterowania.
1 dzień, 9 godzin temu
Singapore Airlines odebrały pierwszego na świecie Airbusa A350-900ULR
Airbus dostarczył pierwszy egzemplarz samolotu A350-900 Ultra Long Range (ULR) liniom Singapore Airlines. Singapurskie linie wykorzystają nowy samolot do obsługi najdłuższej komercyjnej trasy non-stop - z Singapuru do Nowego Jorku.
1 dzień, 13 godzin temu
Milczarski: Mam nadzieję, że będziemy z latać z Radomia
Prezes Polskich Linii Lotniczych LOT ma nadzieję, że kierowany przez niego przewoźnik będzie operował z lotniska w Radomiu, po jego otwarciu.
2 dni, 11 godzin temu
Vietnam Airlines zaoferują sprzedaż pokładową duty free
Od października linie lotnicze Vietnam Airlines wprowadzą sprzedaż pokładową duty free. Zaoferowanie usługi ma stanowić krok w kierunki zdobycia pięciu gwiazdek w rankingu Skytrax.
2 dni, 15 godzin temu
Izrael z Poznania za 78 PLN
Ryanair oferuje nam tanie loty do Izraela - z Poznania do Ejlatu polecimy za 78 PLN w dwie strony. Cena dostępna dla wszystkich pasażerów.
2 dni, 16 godzin temu
Zanzibar z Warszawy za 1199 PLN
Zaplanuj podróż last minute do Tanzanii w atrakcyjnej cenie - z Warszawy na Zanzibar polecimy za 1599 PLN w dwie strony.
2 dni, 16 godzin temu
Odkryj świat z UIA od 1392 PLN
Linie lotnicze Ukraine International Airlines oferują nam bilety w atrakcyjnej cenie z Polski do Azji i Ameryki Północnej.
2 dni, 16 godzin temu
Rimini z Modlina za 68 PLN
Linie lotnicze Ryanair oferują nam bezpośrednie przeloty do Włoch w atrakcyjnej cenie - z Warszawy Modlina do Rimini polecimy za 68 PLN w dwie strony.
2 dni, 16 godzin temu
Azerbaijan Airlines: 14 nowych połączeń z Baku
Azerbaijan Airlines (AZAL) narodowy przewoźnik Azerbejdżanu ogłosił plany rozszerzenia międzynarodowej siatki połączeń. Linie lotnicze z Baku zamierzają otworzyć kilkanaście nowych destynacji.
2 dni, 17 godzin temu
Modlin chce zaciągnąć kredyt na rozbudowę. Dziś rada nadzorcza
Na dzisiejszym (21.09) posiedzeniu rady nadzorczej Mazowieckiego Portu Lotniczego (MPL) władze spółki podejmą próbę przełamania impasu decyzyjnego i zaproponują zaciągnięcie kredytu na rozbudowę lotniska.
2 dni, 17 godzin temu
Heathrow: 22. miesiąc wzrostu
W sierpniu na głównym lotnisku Londynu odprawiono 7,67 mln pasażerów. To o 2,6 proc. więcej niż w analogicznym miesiącu 2017 r. Przez 15 dni w porcie zarejestrowano ponad 250 tys. klientów na dobę.
2 dni, 17 godzin temu
Turkish i Avianca rozszerzyły code-share
Od 18 września br. między Turkish Airlines i Aviancą obowiązuje rozszerzona umowa code-share. Objęto nią połączenia krajowe i międzynarodowe z Bogoty.
2 dni, 17 godzin temu
Droga startowa w Krywlanach gotowa
Zakończyły się prace budowlane na Krywlanach. Obecnie trwają odbiory techniczne drogi startowej, a wkrótce rozpocznie się procedura związana z uzyskaniem certyfikacji.
2 dni, 17 godzin temu
Grupa Lufthansy: W sierpniu prawie 13,8 mln pasażerów
W sierpniu z linii należących do grupy Lufthansy skorzystało 13,76 mln podróżnych. To o 10 proc. więcej niż w analogicznym miesiącu 2017 r.
2 dni, 17 godzin temu
Brussels Airlines rozwinie się w Afryce, ale zrezygnuje z Bombaju
Od stycznia 2019 r. Brussels Airlines zwiększą obecność w Afryce. Stanie się to jednak kosztem połączenia do Bombaju, które zostanie zlikwidowane z przyczyn niezadowalających wyników ekonomicznych trasy.
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie