×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Linia lotnicza Ryanair (FR)


 5.9

/10

RyanairIrlandzkie linie lotnicze Ryanair powstały w 1985 roku i są największą tanią linią lotniczą w Europie. Pierwsze połączenie z irlandzkiego Waterford do Londynu odbyło się w lipcu 1985 samolotem Bandeirante.

W Polsce Ryanair obecny jest od marca 2005 i lata z 10 polskich lotnisk w większości na Wyspy Brytyjskie.

Zarezerwuj hotel


Wypożycz auto


Siatka połączeń RyanairZalety: brak
Wady: Linia lotnicza nie poinformowała o zmianie godziny lotu, pasażerowie dojechali na lotnisko samolot stał na płycie ale nie zostali wpuszczeni mimo, że była taka możliwość. Nie było możliwości dodzwonienia się na infolinie ponieważ w weekendy czynna jest do godziny 18 i nie ma z firma żadnego kontaktu. Na samym lotnisku (Modlin-Warszawa) nie ma nikogo z firmy ryanair aby zgłosić się po pomoc. Jak w końcu udało się skontaktować z firmą (siedziba na drugim końcu polski) kobieta po drugiej stronie słuchawki upierała się iż mail został do pasażera wysłany i na dodatek że pasażer potwierdził otrzymanie informacje co nie miało miejsca. Pasażer żadnej informacji o zmianach nie otrzymał. Nikomu nie polecam korzystania z usług tej firmy. Źle traktują klientów jeśli jest z nimi już kontakt.
1

/10

23/06/2018 20:52,  
Zalety: Brak
Wady: Zatrudniają wybitnie mało inteligentny personel i na ziemi i w powietrzu. Stosują dużo nieprzyjaznych pasażerom praktyk, które mają doprowadzić do nieświadomego zapłacenia za dodatkową usługę. Za wszystko kasują dodatkowo. Na pokładzie beznadziejne wpychanie niepotrzebnych produktów. Beznadziejna muzyka - fanfary w przypadku przylecenia przed czasem. Nie da się dopłacić za niepuszczanie tej muzyczki. Dobrze, że ostatnio często mają opóźnienia, to nie puszczają tej muzyczki. Jeżeli jest alternatywna linia lotnicza na trasie to warto nie lecieć ryanair tylko czymkolwiek innym. Tylko wizzair może się z nimi równać w negatywach.
1

/10

07/06/2018 22:10,  
Zalety: Duza liczba polaczen
Wady: Złodzieje dzisiaj lece z Faro do Manchesteru. Nie mogłem wybrac miejsc dla całej rodziny tylko te po 20£ wiec wybrałem bezplatne. System posadzil mnie z dzieckiem a żone osobno na 5 godzin przed wylotem mogłem zmienic miejsce dla żony ale wycenili to na 10£ typowe naciąganie ze strony Raynair. Dodam ze miejsce Koło mnie było wczesniej jako nie dostepne !!! Tragedia z tym złodziejstwem
2

/10

31/05/2018 13:48,  
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie